Збірна України перемогла Литву у Вільнюсі

Україна розгромила Литву

Збірна України підходила до поєдинку з Литвою лідером відбіркової групи В.

Для “жовто-блакитним” виїзд в Литву ніколи не був легким, що викликало велике занепокоєння у вболівальників.

Українці забили дуже швидко. Марлос віддав прекрасну передачу в карну зону на Зінченка, який розстріляв ворота Зубаса – 1:0. На 28 хвилині поєдинку українці забили вдруге: Марлос обікрав опорного хавбека господарів, зблизився зі штрафним майданчиком та пробив під ліву стійку – 2:0.

До перерви у нашої збірної ще було декілька моментів, але реалізувати не вдалося. Перший тайм завершився з комфортним для України рахунком.

У другому таймі українці втретє забили. Цього разу відзначився новачок Аталанти Руслан Малиновський. Удар Яремчука з 11 метрів відбив кіпер господарів, м’яч відлетів до Руслана, який і відзначився, розрядивши гармату.

Наступний свій поєдинок “жовто-блакитні” проведуть також проти збірної Литви. Команди зустрінуться 11 жовтня у Харкові на стадіоні ОСК Металіст.

Литва — Україна 0:3
Голи: Зінченко, 7, Марлос, 28, Малиновський, 62

Литва: Зубас — Миколюнас, Гирдвайніс, Паленіс, Воробйов — Шимкус — Вербицкас, Зулпа, Матулявичюс (Куклис, 64), Голубицкас (Голубицкас, 52) — Черных (Лаукземис, 67).

Украина: Пятов — Болбат, Кривцов, Матвієнко, Миколенко — Степаненко, Зінченко, Малиновський (Безус, 79) — Ярмоленко (Циганков, 59), Яремчук (Мораес, 66), Марлос.

Попередження: Миколенко