Київське Динамо поступилося Мальме у валідольному поєдинку в Лізі Європи

Якби перед цим матчем хтось сказав, що матч завершиться з рахунком 4:3 на користь шведів, то цю людину, як мінімум би вважали дивною. Але це реальність – київське Динамо поступилося Мальме і тепер доля путівки в 1/16 фіналу залежить не від самих киян… Але почнемо спочатку.

У рамах 5 туру Ліги Європи зустрічалися шведський Мальме та київське Динамо. Перед цим матчем у “біло-синіх” було 6 очок, а у їхнього суперника – на 1 пункт менше. Перемога у цьому матчі для українців означала би майже напевне прохід далі.

Гра у київського колективу не пішла вже з самого початку – Бенгтссон добив з дальньої стійки, після того, як голкіпер Динамо Бущан не впорався з ударом головою від Бергета – 1:0. Кияни відразу побігли вперед та просто затиснули у штрафному шведів. За три хвилини динамівці створили аж три небезпечних моменти, але гравцям Мальме вдалося залишити свої ворота сухими.

І все таки, на 18 хвилині Динамо домоглося свого. Буяльський віддав пас на Миколенка, який пробив поміж ніг Даліну – 1:1. А на 40 хвилині Буяльський зробив другий асист, коли віддав точну верхову передачу на Циганкова – 1:2. Київські вболівальники спокійно пішли на перерву і ніщо не передвіщало проблем.

У другому таймі почалася якась чорна смуга. Спочатку шведи зрівняли рахунок силами Розенберга, а потім і вийшли вперед, коли Ракіп просто втік від Кенджьори і переграв Бущана – 3:2. Незабаром вигнали нашого капітана – Сидорчука. Рефері відверто ігнорував фоли гравців Мальме, а за аналогічні фоли киян карав наших хлопців “гірчичниками”. Окремо варто відзначити, що Маркус Розенберг проводив останній поєдинок перед своїми вболівальниками і був фактично “недоторканим”. Так ось, коли Маркус в одному з епізодів знову грубо зіграв і не отримав картку, Сидорчук побіг до арбітра та розповів йому, все що про це думає. А рефері дав жовту Сергію, який вже мав попередження. Так ми залишились у меншості…

Надія з’явилася, коли Динамо зрівняло. На 77 хвилині Вербич коліном забив після прострілу Циганкова – 3:3. Залишалося лише протриматись.

Остання 6 компенсована хвилина. Мальме йде в атаку. Миколенко хотів у підкаті вибити м’яч, але промахнувся, давши можливість Бергету віддати Розенбергу, який і поставив крапку. Важко уявити емоції Маркуса – дубль в останньому матчі на домашній арені у вкрай важливому матчі.

На жаль, у нас з вами інші емоції…

Мальме — Динамо 4:3
Голи: Бенгтссон, 2, Розенберг, 48, 90+5, Ракіп, 57 — Миколенко, 18, Циганков, 40, Вербич, 77

Мальме: Далін — Ларссон (Молинс, 79), Нільсен, Бенгтссон, Сафарі (Кнудсен, 90+6) — Баширу, Інносент (Ракіп, 46), Траустасон, Рікс — Розенберг, Бергет.

Динамо: Бущан — Кенджьора, Кадар, Шабанов, Миколенко — Буяльський (Гармаш, 88), Сидорчук, Шепелєв (Шапаренко, 71) — Циганков, Бесєдін, Вербич (Караваєв, 81).

Попередження: Ракіп, Баширу — Шепелєв, Шабанов, Сидорчук, Вербич, Шапаренко, Бесєдин.

На 65 хвилині видалено Сергія Сидорчука (друга жовта).